Select Page
Komanda

Antanas

Kalvystė mane traukė jau vaikystėje, o atsidėjau šiam darbui gerokai vėliau. Išskirčiau tris savo kūrybos kryptis: taikomoji, meninė ir restauracinė. Taikomoji kalvystė – tai įvairios tvoros, įmantrių ir žaismingų linijų vartai ir kt. Bėgant laikui, ėmiausi sudėtingesnių, kompoziciškai subtilesnių darbų: pavyzdžiui, saulučių (tai kokybiški nauji variantai vietoj tradicinių memorialinių paminklų. Dažnai mintyse iškyla senelio kalvė, nes ten mano darbo pradžia. Galbūt tai paskatino restauruoti senus įrankius. Bendrauju su kolekcionieriais, atnaujinu kardus, peilius, durklus… Tiesa, visa tai ir gaminu. Dirbu, ieškodamas vis naujų paslapčių ir klasikinėje kalvystėje, ir modernioje. Darbo draugai sako, jog mano darbuose dominuoja stiprūs, ryškūs kūjo smūgių pėdsakai. Manau, kad tai tikrasis kalvio parašas.

Arūnas

Kodėl aš kalvis? Man miela kurti, ieškoti, bendrauti su žmonėmis. Kiek prisimenu, visada piešiau, lipdžiau iš molio, drožinėjau medį. Mano darbo tikslas — kalvystę, kaip amatą, pritaikyti moderniam šiuolaikiškam interjierui bei eksterjerui (ir taip nuo 1992m.). Todėl nebijau eksperimentuoti. Kurdamas eskizus derinu subtilią kompoziciją ir linijų grakštumą. Džiugu, kai stilizuotos medžių šakos tarsi gyvos apraizgo laiptus ir tampa įspūdingo vaizdo turėklais. Darbe patinka tikslumas, preciziškumas, o klientas man tampa savotišku bendraautoriumi. Malonu, kad mano kūrybiniai darbai įvertinti. Jau nuo 1995 metų esu Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys.

Ramūnas

Kalvystė mane „parklupdė“ nuo 1995-ųjų. Prabėgęs dešimtmetis išmokė metalą „prakalbinti“. Mėgstu griežtas linijas, manau, esu atradęs savitą metalo išlankstymo kelią: nuo gilaus – grubaus iki lengvo, netgi perregimo. Kuriu minimalistinius darbus, siekiu, kad jie dvelktų ramybe, įtaigiu modernizmu.

„Trys kalviai“ puošia Šiaulių apskritį: po pusmečio gavome užsakymą papuošti Šiaulių pėsčiųjų bulvarą. Šiandien mūsų pagaminta Saulutė džiugina akį.

Trys kalviai

„Trys kalviai“ puošia Šiaulių apskritį: po pusmečio gavome užsakymą papuošti Šiaulių pėsčiųjų bulvarą. Šiandien mūsų pagaminta Saulutė džiugina akį.

Susidomėjote? „Trys kalviai“ atlieka matavimo, gamybos bei montavimo darbus. Visi gaminiai yra vienetiniai ir atskirai projektuojami. Deriname darbus su medžio, stiklo, odos bei akmens meistrais. Siūlome įvairių pavyzdžių bei eskizų asortimentą.

JŪSŲ IDĖJOS = MŪSŲ KŪRYBA + DARBAS